декоративний водоспад у Львові

Декоративний ландшафтний водоспад

Декоративний водоспад, чи задумливий ставок чи дзвінкий струмочок, пожвавить пейзаж будь-якої ділянки. Вода завжди привертає увагу, створює атмосферу спокою. Дзеркальна поверхня води заспокоює, налаштовує на романтичний лад, фонтани і водоспади створюють поряд з водоймою сприятливий мікроклімат в розпал літньої жари. Плескіт води використовують для захисту від шуму поряд з дорогами.


Якщо у Вас маленька ділянка, то ще не варто відмовлятися від водойми. Оскільки вони бувають самих різних розмірів: від мініатюрної композиції, влаштованої в невеличкій ванні або будь-якій іншій ємності, до великих ставків з природною рослинністю і рибками. Якщо ставок має значні розміри, то його може прикрасити місток.

водоспад на дачіПри виборі місця для майбутньої водойми слід враховувати розміри ділянки, освітленість, наявність поряд дерев і чагарників, можливість милуватися ставком з вікон будинку, з тераси, з альтанки. До водойми повинна вести садова доріжка, щоб охочі розглянути його, мали можливість легко підійти до води. Тип водойми багато в чому визначається не тільки місцем, яке для нього вибране, але і стилем, в якому оформлений сад.

Водойми створюють на галявинах і майданчиках, вони можуть бути припіднятими або поглибленими. Невеликі фонтанчики влаштовують просто на стінах, в гротах, в переносних ємностях. Дуже добре виглядають водойми по сусідству з альпійськими гірками. Разом вони імітують природний пейзаж. З гірки можна пустити веселий, дзюркотливий струмок.

Як правило, фонтан асоціюється з багатством і розкішшю, і більшість з нас вважає, що дозволити собі таке диво можуть лише дуже спроможні люди. Насправді, в наші дні фонтан – річ цілком доступна. Він цілком може стати цікавим несподіваним елементом інтер'єру будинку, «вінцем» альпійської гірки або прикрасою невеликого ставка на дачній ділянці.

декоративні фонтаны для дома

Декоративний фонтан відмінно підкреслює стиль інтер'єру

Витончений декоративний фонтанчик вносить до вашого життя гармонію і красу. А крім естетичної функції, домашній фонтан послужить універсальним зволожувачем повітря в кімнаті, а садовий – стане улюбленим місцем відпочинку. Фонтани надзвичайно корисні і з практичної точки зору: вони подають в ставок необхідний для правильного функціонування екосистеми кисень. По-друге, постійна циркуляція води перешкоджає її застою, а отже, і цвітінню. Завдяки фонтану ваш ставок ніколи не заросте потворними водоростями.

Залежно від характеру рельєфу, навколишніх рослин, об'єму води, наявність каменів певних порід і задуманої композиції кожен водоспад матиме свою неповторну зовнішність, особливе звучання, створювати свою особливу «атмосферу». Декоративний ефект визначається також різноманітністю форми струменів, які формуються направляючим каменем. Наприклад, за допомогою великого плоского відшліфованого каменя з округленим краєм вода падатиме надзвичайно красивою, широкою, спадаючою прозоро-дзеркальною стрічкою, а в результаті розділення потоку порізаним краєм каменя водний потік буде розділений на безліч виблискуючих падаючих тонких струменів. Як правило, якщо дозволяє ситуація, в місці падіння потоку влаштовується водоймище, навколо якого висаджуються відповідно вологолюбні рослини.

декоративний фонтанчик водойми декоративні садові фонтаниландшафтні водоспадиводоспад декоративний елементводоспад каскаднийштучний водоспадводойма в саду львівдекоративні водойми Львівфонтани для садудекоративний ставок з водоспадом в садулекоративный пруддекоративний водоспад у дворіводоспад на дачі у Львовігірковий водоспаддомашні фонтани та водоспадиводоспади та каскадивиготовлення водойомулітній майданчик влаштування декоративних водоймНевеликий водоспад декоративного каменюводоспад Green-Lion