ландшафтне проектування 3D

3D ландшафтний дизайн - невід'ємна частина візуалізації проектування.

Ландшафтне 3D-проектування – це створення тривимірного проекту, який дозволяє Вам опинитися на ділянці і побачити свій майбутній будинок та прилеглу територію із рослинами та елементами ландшафтного дизайну ще до початку всіх робіт. Керуючись технічним завданням , на основі побажань замовника, 3D- дизайнер створює об'ємну модель будь-якого об'єкта, його можна вивчити з усіх ракурсів і візуалізувати - створити якісні графічні зображення.

На відміну від двомірних об'єктів, тривимірне зображення більш звично людському оку і більш прихильно ним сприймається. Тривимірна візуалізація дозволяє побачити будь-які об'єкти в об’ємі - це робить їх реальними і наочними, що значно підвищує інтерес замовника. Цінність тривимірного моделювання ще й у тому, що воно дозволяє реалізувати в об’ємі не тільки існуючі, але і вигадані предмети. Ми створюємо візуалізацію всього проекту у віртуальному просторі, враховуючи рельєф місцевості і дендроплан, досконально опрацьовуючи текстуру кожного об'єкта, досягаючи таким чином абсолютної реалістичності.

3d візуалізація ландшафтний дизайнпроектування та будівництво

ландшафт у 2D і 3Dклумба прикраса двору

ландшафтне проектування та озеленення

3d ландшафтне проектування у Львовіальпійська гірка на ділянціландшафт 3Dпрофесійне проектування ландшафту 3Dдизайн огорода 3Dпроект 3D3D - проект ділянки3d візуалізація у Львові3D проектування садової ділянкиландшафт 3Dбудівництво саду 3D3D садибапідготування саду 3Dдизайн інтер'єрівландшафтне проектування та реалізація 3Dпроекти ландшафтного дизайнуландшафтний дизайн замовити