посадка рослин для ландшафтного дизайну

Посадка різноманітних рослин

Присадибна ділянка все частіше стає не тільки джерелом фруктів і овочів, але і місцем відпочинку. Нерідко садівники велику частину ділянки відводять під декоративні рослини. Вічнозелені хвойні рослини як найкращим чином підходять для цієї мети. Вони будуть прикрасою саду цілий рік і додадуть йому індивідуальність.

Хвойні рослини в більшості не вимагають укриття на зиму і зберігають декоративність. Селекція ж цих рослин зараз дійшла до запаморочливих висот. Багато видів тільки називаються вічнозеленими. Наприклад, сорти туї західної: у "Брабанта" хвоя бура, у "Санкіста" – майже лимонна, у "Рейнгольда" – бронзова (особливо взимку), у "Ауреаспіката" – жовто-зелена, у "Смарагду" – смарагдова.

Так само різноманітні кольори хвої і у сортів ялівцю китайського, і у сосен, і у ялин. І звичайно ж велика спокуса використовувати все потроху. Але, як не дивно, пейзаж від цієї строкатості зовсім не виграє. Відсутність кольору погано, але і "ярмарок фарб" теж ні до чого, особливо в строгому зимовому пейзажі. Не можна забувати і про те, що деякі хвойні міняють свій колір взимку. Так, золотиста хвоя "кольорових" сосен і деяких ялин чим холодніше, тим яскравіше. А туї, навпаки, буріють, стаючи менш привабливими, і лише з деякими сортами (‘Смарагд’) цього не відбувається.

посадка дерев та рослинЗа своїм значенням як в природі, так і в житті людини хвойні займають друге місце після квіткових рослин, далеко перевершуючи решту всіх груп вищих рослин.

Найкращими для посадки вважаються саджанці, щойно викопані із землі або вирощені в контейнерах, тому що знижується ризик підсихання коренів. Вічнозелені листяні і хвойні дерева і чагарники при посадці в основному вкорінюються швидко, так як їх листя круглий рік випаровують воду, втрата якої загрожує рослині загибеллю. Заповнювати запас вологи може тільки коренева система з грунту.

Посадка дуже великих дерев можлива тільки взимку.

Справа в тому, що, чим старше дерево, тим більше крона. А дерева з великою кроною випаровують великий обсяг вологи. При пересадці коренева система неминуче буде пошкоджена, і заповнити випаровує вологу вона не зможе. Дерево неминуче гине . Взимку листя немає, отже випаровування теж немає, життєві процеси уповільнені, тому велике дерево легше пересадити взимку. Пересаджують дерево з великим земляним комом. Дерево починають готувати до пересадки ще восени, його обкопують, упаковують з дотриманням всіх необхідних запобіжних заходів, а взимку висаджують на вашу ділянку.

Дорослі дерева і добре організований парк створюють відчуття монументальності, традицій та історії навіть наймолодшому дому, наповнюють наше життя затишком і комфортом.

Також ми виконуємо весняну обрізку дерев, яка є необхідною процедурою для плодових дерев. Обрізка потрібна для того, щоб дерева мали гарну крону та краще плодоносили.

декоративні рослини в ландшафтному дизайніозеленення у Львовіландшафтний дизайн садуландшафтний дизайн озелененнясекрети озеленення ландшафтного дизайнуквіти та рослини для ландшафтного дизайнудекоративні дерева для ландшафтного дизайнуавтоматичний полив та посадка рослинклумба своїми рукамиінтернет-магазин рослин для садупрофесійне озелененняпроект ландшафтного дизайну ділянкпосадка дерев у Львовірозсадник декоративних рослинПпосадка декоративних і плодових деревозеленення послугиландшафтні рослини для ландшафтного дизайну