квітникb на ділянці:

Яскраво квітучі рослини в ландшафтному дизайні

Квіти та квітники додають особливої привабливості Вашій ділянці. Створення квітників і оформлення клумб - це важлива робота, що перетворює сіру територію на ділянку, яка поєднує в собі газони, композиції квітково-декоративних рослин, доріжки та малі архітектурні форми. Квітники служать для прикраси і відпочинку. При створенні квітників та оформленні клумб враховується ландшафт ділянки. Квітники можуть бути різної конфігурації — квадратною, овальною, круглою, прямокутною, будь-якою. Залежно від вибраного стилю квітники можуть бути регулярними або ландшафтними.

Створення квітників і оформлення клумб, як правило, здійснюють на відкритих сонячних місцях.

На маленьких ділянках іноді просто не вистачає місця для посадки достатньої різноманітності кущів, що забезпечують постійне цвітіння саду з ранньої весни до пізньої осені. Та й на великих ділянках одними деревами не обійтися, адже необхідно виткати цвітучий килим з яскравих квітів, оформити клумби.

Використовуючи різноманітні сорти квітів можна добитися надзвичайно яскравого і тривалого цвітіння саду. Створюючи квітники та оформлюючи клумби ми допомагаємо Вам по-справжньому відпочивати й любуватися красою Вашої ділянки.

cтворення квітникаквітники на дачідизайн квітниківрегулярні квітникиландшафтні квітникиквітники на ділянкахоформлення клумбкрасиві квіти на ділянкахклумба біля офісуландшафтний дизайн квітниківготові схеми квітників і клумбландшафтний дизайн клумбвсесезонні квітникиарабеска у Львовіландшафтний бордюр у Львові