огорожі і паркани

Дворові та садові огорожі виконують відразу багато завдань

Будинок і сад без огорожі – що картина без рами: бажано щоб рама була красивою. Більшість людей чисто інстинктивно не представляють сад без огорожі або паркана. Адже огорожі і паркани не тільки захищають сад від візиту непрошених гостей, але й вказують, де починаються і де закінчуються наші зелені володіння.

У мистецтві ландшафтного дизайну огорожа розглядається як складова саду, що значною мірою формує перше враження від нього. Діапазон огорож і парканів для присадибної ділянки варіюється від сільського плоту до високої кам'яної огорожі. При творчому підході кожен варіант огорожі може стати цінним елементом садового дизайну.

Огорожі часто зводять з дерева, каменя, бетону, залізобетону, цеглини, металу або комбінуючи ці матеріали. Дерев'яна огорожа – найбільш стародавній вид огорожі – сьогодні на Заході вважається символом престижу і респектабельності. Металевий – найбільш популярний вид огорожі, правда, найчастіше метал комбінують з іншим матеріалом. Цегляна огорожа – достатньо дороге задоволення, зате така огорожа довговічна і не вимагає особливого догляду.

При виборі матеріалу для зведення огорожі і його дизайну обов'язково порадьтеся з професіоналами. До речі, існує твердження, що при будівництві огорожі навколо будинку, вартість огорожі повинна дорівнювати 2-4% від вартості самого будинку.

Якщо вам не до душі дерев'яні або кам'яні огорожі і ви естет – використовуйте живопліт. Живопліт — прекрасний засіб огорожі території. Буйна рослинність може бути більш непрохідною, ніж звичайна дерев'яна огорожа. І це, не говорячи вже про те, що живопліт має напрочуд красивий зовнішній вигляд.

Досить часто зводяться комбіновані огорожі, в яких поєднано огорожу з будматеріалів та живопліт.

секції огородженнясекційні збірні огорожієконом забор для домазабори і воротакупити декоративні огорожідекоративні огорожі та бордюрдюри у Львовісекційні металеві 3D парканидерев'яний парканбетонна огорожа у Львовізалізобетонні огорожіогорожі для дитячих майданчиківбетонна колона для огорожістовпчики для огорожіогорожі для ландшафтроного дизайнуміські огорожіковані огорожі у Львовісекційна огорож

секції огородження

паркани і огорожі у Львові