фльпінарій під замовлення

Бажаєте створити неповторну альпійську гірку, альпінарій чи рокарій у Львові? Звертайтесь до нас і ми створимо неповторний пейзаж, який буде віддзеркаленням Ваших відчуттів і польоту фантазії.

Альпійська гірка, альпінарій або рокарій - це кам'яниста гірка, яка представляє собою композицію з каміння і декоративних рослин. Секрет надзвичайної популярності альпійської гірки полягає в тому, що вона може служити втіленням нашої безмежної фантазії. Вона є рукотворним продовженням природного рельєфу.

Органічно вписуючись в природний ландшафт, альпінарій радує око з ранньої весни до пізньої осені.

Рослини на альпійській гірці - це особлива чарівність.

Безліч несхожих одна на одну низькорослих і компактних рослин можна розмістити на відносно невеликій ділянці. Кожен крок поблизу альпінарію відкриває погляду новий ракурс, поєднання різних рослинних оазисів з камінням приносить особливе задоволення!

альпійська гіркарокарійстворення альпійської гіркиальпінарій цінаквіти для альпінаріюальпінарій у Львовіальпінарій у садукомпозиційна побудова альпінаріюкрасивий рокарійрокарій для прикраси садурослини альпінарської гіркиальпінарії та рокарії у Львовістворення альпінарію на дачній ділянціальпійська гірка з водоспадомрокарій на дачній ділянціландшафтний дизайн альпінаріяхвойні рослини для альпійської гіркистворення альпійських гіральпійські горикам'янисті садирокарій у Львовіальпінарій на схиліфантастичний ландшафт альпінарської гірки