автоматичний полив газона

Автоматичний полив є сучасним, ефективним і економічним методом поливу рослин

Автоматичний полив є сучасним, ефективним і економічним методом поливу рослин. Правильно підібраний полив гарантує бездоганну якість Ваших насаджень.

Наявність системи автоматичного поливу - це завжди краще, ніж садівник зі шлангом або система шлангів та «поливальних бризгалок» по ділянці.

Автоматичний полив являє собою систему комунікацій, основне завдання якої: поливати газон, квіти, сад, город та інші рослини в певний час доби і з потрібною кількістю води. Ця система складається із наборутруб, розпилювачів, роторів, електромагнітних клапанів та інших деталей. Все це управляється і програмується за допомогою пульта управління - контролера. Програмувати систему автоматичного поливу досить легко, запевняємо, що це набагато простіше, ніж навчитися користуватися сучасним телефоном.

Проектування та встановлення системи автоматичного поливу ви можете замовити у наших фахівців. Ми проведемо всі необхідні роботи з підключення та налаштування і навчимо вас правилам експлуатації системи автополиву.

система автоматичного поливусистемы полива у Львовіавтоматичний полив рослинмонтаж системи автоматичного поливу газонукупити надійні системи поливуустаткування для поливу рослинавтополив газонукупити автоматичний полив