звичайні садово-паркові газони

Чудовий газон біля будинку - це справжня гордість доброго господаря.

Створення здорової якісної галявини - складний та тривалий процес, який включає планування поверхні, покращення якості ґрунту, підбір насіння, посів, регулярний полив, прополку і ретельний догляд за молодою травичкою.

Основні, якісні показники газону: його склад, або щільність; рівномірність розподілу рослин по поверхні; висота травостою, його колір, або кольорова гамма; рівномірність забарвлення за площею.

Газони прийнято розділяти на дві групи - декоративні і спеціальні.

Серед декоративних можна виділити партерні, звичайні садово-паркові, лугові, багаторічні квітучі і мавританські.

Партерні газони створюють в головних частинах архітектурної композиції саду (біля фонтанів, скульптурних груп, декоративних водоймищ). Партерні газони мають особливо високу якість - вони повинні бути бархатистими, однорідними по забарвленню, з щільним і низьким травостоєм.

Звичайні садово-паркові газони представляють собою трав'яний покрив в садах, парках, бульварах, на смугах уздовж тротуарів і т.д. Зазвичай їх створюють з суміші трьох-п'яти видів багаторічних злакових трав. Садово-парковий газон виконує як декоративну, так і практичну функцію, отже він повинен бути декоративним, довголітнім, тінестійким, посухостійким та стійким до механічних пошкоджень.

Мавританський газон в практиці вітчизняного озеленення зустрічається відносно рідко, у зв'язку з чим недостатньо розроблена і технологія його створення. Мавританські газони – це квітучі поляни, привабливі протягом всього літнього сезону. Їх створюють з багаторічних трав і квітучих однорічних рослин. Основний фон мавританського газону - злакові трави.

Газони лугового типу можуть займати значні площі, їх створюють на відкритих ділянках парків, на полянах в лісопарках. Нерідко їх влаштовують шляхом покращення природних травостоїв.

Спеціальні газони підрозділяють на:

-Спортивні газони характеризуються добре сформованим еластичнимі одночасно пружним дерном, швидким відновленням дерну. На такому газоні зручно проводити різні змагання , ігри. Спортсменам легко виконувати складні технічні прийоми. Створення спортивного газону, як правило, супроводжується складною технологію підготовки ґрунтів та поверхні.Для їх створення використовують спеціальні травосуміші з урахуванням ґрунтових та кліматичних чинників і наявності можливостей по подальшому догляду і обслуговуванню

-Дернові покриття захисного типу призначені для рекультивації порушених або зруйнованих ландшафтів. В цілому створення таких газонів направлене на запобігання водній і вітровій ерозії або виключення накопичення пилу. В основному застосовуються на залізниці та у гідрологічній галузі.

У сучасній практиці, для того щоб швидко влаштувати газон на ділянці часто використовують РУЛОННИЙ ГАЗОН, який можна замовити у нас в розділі МАГАЗИН.

Також у магазині Ви можете обрати необхідне насіння газонних трав. Ми пропонуємо лише якісне насіння від світових лідерів виробників газонних трав.


мавританський газон

газон лугового типу

спеціальні газони

 декоративний газон купити

дернові покриття захисного типу

спортивні газони у Львові

газон на ділянці

підготовка та укладання рулонного газону