Бруківка чи камінь? Плитка чи відсів? Чи можливо комбінація матеріалів для створення власної оригінальної доріжки?

Ми допоможемо Вам вибрати той матеріал для Вашої доріжки, який буде і практичним і естетично впишеться у загальний дизайн ділянки.

Доріжки - це одні з найважливіших елементів саду. Основне їх призначення, звичайно, практичне. Доріжки зв'язують між собою різні зони саду і в той же час відокремлюють їх одну від одної. Майданчики служать для паркування машин, організації патіо, занять спортом. Головне призначення мощення в нашому кліматі - позбавлення від бруду, який утворюється під час танення снігу та після дощів. Тому ще на етапі ландшафтного проектування треба серйозно і ретельно підійти до питання планування доріжок. Професійно спроектовані доріжки в одному місці підкреслять перспективу, в іншому - обернуть погляд спостерігача на красиві місця.

У створенні загального ландшафту саду доріжки — чи то скромні стежини або розкішні, вимощені плитами алеї — грають не меншу роль, ніж сама рослинність. Доріжки, дороги, стежки - важливий функціональний елемент впорядкування.

Матеріали, що використовуються для створення садових доріжок, є дуже різноманітними. Це і традиційна тротуарна плитка, всіх кольорів, розмірів та форм. Це і натуральний або штучний камінь, самої різної обробки і колористики. Галька, гранітний відсів, щебінь, дерево...

Самим популярним матеріалом для мощення доріжок у Львові є бруківка. Зараз на ринку існує дуже багато різновидів бруківки та її колористики.

Різноманіття матеріалів надихає до прийняття вишуканих рішень, які згодом не раз тішитимуть Вас.

Садові доріжки повинні стати невід’ємною частиною саду, вони повинні гармонійно вписуватися в дизайн, лише доповнюючи його, вносячи до нього певний шарм та індивідуальність.